Toplam 4 otel


ALANYADAKİ EVİNİZ

    Herkesin tatil anlayışının farklı olduğu mantığından hareketle farklı konseptlerde oteller bulunmaktadır. İçerisinde sauna, masaj salonu, oyun parkı gibi çeşitli alanların bulunduğu oteller tüm ihtiyacınızı karşılayacak bir yaşam alanına dönüşmektedir. 5 yıldızlı Alanya otelleri bu konseptte hizmet sağlayarak siz değerli müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik alanları bünyesinde barındırmaktadır. 

    Alanında uzman personellerin hizmet sağladığını bu noktada hatırlatmakta fayda var. 5 yıldızlı Alanya otelleri  yerli yabancı turistler tarafından yoğun talep sağlandığı için kısa sürede %100 doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu nedenle rezervasyonların tatil sezonundan önce gerçekleştirilmesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi, tatil planlarınızda herhangi bir aksama yaşanmaması için önemlidir.

    Aile odalarında ebeveynler ve çocuklar için ev rahatlığında tasarlanan odalarla unutulmaz tatilinizi ev konforunda deneyimleyeceksiniz. Sadece ebeveynlerin değil aynı zamanda çocuklarında tüm ihtiyaçlarına yönelik yaşam alanları hazırlanarak onların da tatillerini renkli bir şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir. 

    Kibar, anlayışlı ve güler yüzlü olan 5 yıldızlı Alanya otelleri personelleri sizlere tatiliniz boyunca yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Personelin sizlere gösterdiği değer ile Premium bir yaşam alanında olduğunuzu hissedeceksiniz.